Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 
LogowanieRelacje z imprez

Pierwszy historyczny dla Polski medal w Double mini-trampoline na Międzynarodowych zawodach Cascais Beach Cup 2018 w Lizbonie dla Weroniki Antoszczyk z GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki.
W konkurencji startowało 48 zawodników 5 krajów Europy! Klubowa kolezanka Zofia Wróbel również awansowała do ścisłego finału. Kolejne medale w dniu dzisiejszym dla GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki.
W finałach Cascais Beach Cup-Lizbona w Portugalii w kat. U10 w skokach synchronicznych najmłodsze dziewczynki zdobyły złoty medal w parze Weronika Antoszczyk z Paulina Wójcik.
W kat 13-14 brązowy medal wywalczyły w parze J.Siepetowska z M. Piekorz a w finale ind. Under 10 brązowy medal dla Weroniki Antoszczyk.
W ostatnim dniu na Międzynarodowych zawodach Cascais Beach Cup wystartowały dwie zawodniczki w finale w kat.11-12 Milena Piekorz zdobyła 3miejsce ind. a w kat 13-14 Julia Siepetowska zakończyła na 6miejscu.
W sumie zawodnicy wywalczyli podczas 3 dniowych zmagań 5 medali (1 złoty i 4 brązowe)Wielkie gratulacje dla całego teamu GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki.

 

 

 

 

 

Tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego „Dance Team” z GOK Dobrzeń Wielki Konstanty Kasprzak ze swoją partnerka Yekateriną Shalaeva w dniu 16.12.2017 roku na Akademickich Mistrzostwach Polski FTS w Tańcu Towarzyskim zdobyli bardzo wysokie lokaty. W stylu standardowym zajęli 7 miejsce a w stylu latynoamerykańskim 9 miejsce.

 

Ponadto 9-10.12.2017 roku w Wejherowie na Finałowym Grand Prix Polski zdobyli 6 miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz 9 miejsce w tańcach standardowych. Ostatecznie w rocznym rankingu Grand Prix Polski zajęli w tańcach standardowych 11 miejsce w Polsce a w latynoamerykańskich 9 miejsce. Jest to ogromny sukces gdyż tańczą ze sobą dopiero od roku. Życzymy dalszych sukcesów.

 

"Powiat Opolski Biesiadnie" i "Powiat Opolski kolęduje"

15.12.2017 o 9.30 nastąpiła oficjalna prezentacja dokonana przez p. Henryka Lakwę - Starostę Opolskiego dwóch krążków, na których znalazły się nagrania zespołu Kupskie Echo. Nagrań dokonano na początku lipca. Wydawcą jest Starostwo Powiatu Opolskiego, realizatorem nagrań i producentem Zbigniew Lemański Leman Production. Płyty zawierają po 12 nagrań. Kupskie Echo wykonuje: "Zasiali górale owies" i "Bóg się rodzi”. Wydawnictwo ma charakter promocyjny. Nagrania z płyt na stronie zespołu.

 

Tegoroczna edycja Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej w Walcach to pasmo sukcesów zespołów GOK Dobrzeń Wielki. W kategorii chórów Chór Cantabile zdobył I miejsce oraz nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego. Zespół Dobrzenianki zdobył I miejsce co jest wspaniałym uwieńczeniem 30 lat istnienia zespołu oraz Kupskie Echo 2 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Więcej artykułów…