Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 
LogowanieRelacje z imprez


dnia 23 września 2017 odbył się doroczny rajd Jubilatów, to znaczy członków klubu rowerowego którzy obchodzą okrągłe urodziny, w 2017 roku byli to:


WOSCH MARTA 80LAT
GALUS  IRENA 70LAT
DURECKI ZYGMUNT 80LAT
SMORCZEWSKI RYSZARD  40 LAT
STANIK MAGDALENA 60LAT
BAUCZ ALEKSANDRA   70 LAT
GREFLINK RUDOLF 80LAT

O gdzinie 15;30 z fontanki Dobrzeń Wielki rowerzyści wyruszyli w tyrasz aby o 17 ;00 przybyć do Sali osp Dobrzeń Mały i uczestniczyć wraz z Jubilatami w ich świecie. Wizytą zaszczycił nas Dyrektor gok    oraz Sołtys z Kup .W miłej towarzystwie złożyli nam życzenia odśpiewali uroczyste sto lat i wręczyli mały słodki podarunek. W uroczystości brało udział 70 rowerzystów. Jubilatom dziękujemy za takie miłe przyjęcie i poczęstunek kawą i ciastem oraz przepysznym   bograczem. Życzymy im jeszcze dużo zdrowia aby nadal mogli z nami wędrować na kolejnych rajdach rowerowych w przyszłości.

 

RYSZARD  SMORCZEWSKI

 

Duży sukces odnotowała zawodniczka GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki na „Nadziejach Olimpijskich” na Międzynarodowych zawodach w skokach na trampolinie w Jablonec n/ Nisou w dniach 13-14.10.2107 r. w których udział  brało 262 zawodników z 13 krajów. Bardzo dobrze zaprezentowała się Julia Siepetowska tegoroczna mistrzyni Polski Juniorów w skokach ind. na trampolinie. Gdzie pojechała  sprawdzić się przed Mistrzostwami Świata w Age Group ,które odbędą się 13-20.11.2017r. w Bułgarii . Po eliminacyjnych skokach nasza reprezentantka z wynikiem 88.185pkt zajęła świetne 2 miejsce zaraz za Łotyszką,na 3m. uplasowała się Niemka. W finale skoczkinie skakały w odwrotnej kolejności i tak Julia po pięknym stabilnym swoim programie objęła prowadzenie następnie po układzie zawodniczki z Łotwy mogliśmy cieszyć się z 2 miejsca w tych prestiżowych zawodach jakie są „Nadzieje olimpijskie”. Julia  była świetnie przygotowana do tych zawodów, liczyliśmy na dobry wynik i nie zawiodła. Na uwagę zasługuje fakt, że Julia Siepetowska już jest objęta programem szkoleniowym jako kadrowiczka na Igrzyska 2024r. Jest  to cykl który obejmuje wiele startów krajowych i międzynarodowych oraz szereg zgrupowań .Nasza zawodniczka udowodniła,że jest nadzieją polskich skoków na Igrzyska w Paryżu za 7 lat. W finale również znalazła się nasza druga reprezentantka Milena Piekorz która zajęła bardzo dobre 7 miejsce  awansując do ścisłego finału. Przed nami za 3 tygodnie start na Mistrzostwach Świata Age Group gdzie lecimy z reprezentacją Polski na  światowe zawody. GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki ma 5 reprezentantów kraju i oprócz Julii i Mileny wystartują również Hanna Lesik ,Weronika Lesik i Kordian Krężelok, którzy powalczą  o medale . Podsumował trener Adam Antoszczyk.

 

Seniorita z GOK Dobrzeń Wielki w mieście:

NeusiedlamSee na  International GRAND PRIX of MAJORETTE-SPORT
Neusiedl Am See/AUSTRIA, 30.09.-01.10.2017


Międzynarodowe zawody, które zakończyły sezon mażoretkowy 2016/2017 z świetnym wynikiem naszych tancerek:
1 miejsce Agata Domarus - Solo 2xBaton Seniorki
1 miejsce MIX Kadetki
1 miejsce Seniorki Baton
2 miejsce Juniorki Baton
3 miejsce Kadetki Baton
3 miejsce AmieliaGandyra - Solo Baton Kadetki
3 miejsce Paulina Korgól - Solo Baton Seniorki
3 miejsce Paulina Korgól - Solo Pompon Seniorki
4 miejsce Martyna Dendera - Solo Baton Seniorki
5 miejsce Dominika Gatzka - Solo Baton Kadetki
6 miejsce Adrianna Taborska - Solo Pompon Seniorki
Nagrodę specjalną za oryginalny kostium otrzymały Seniorki :)
Gratulacje dla zespołu Seniorita i trenera Marty Jabłońskiej

 

7 września 2017 roku seniorzy GOK Dobrzeń Wielki uczestniczyli w wycieczce do Szprewaldu. W programie przewidziany był m.in. wspaniały rejs łodziami po kanałach, zwanych z racji swego uroku niemiecką Wenecją.  Pozostawił on wszystkim uczestnikom niezapomniane przeżycia i garść fotografii na pamiątkę.


Tegoroczny wysyp grzybów zachęcił w dniu 12 września 2017 roku grupę seniorów z Chróścic do wyjazdu w las. Wycieczka oprócz zdobyczy kulinarnych była przyjemnym, towarzyskim spotkaniem zakończonym biesiadą w Chróścickim Młynie.

 
Więcej artykułów…