Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

 

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 
LogowanieRelacje z imprez


Duet Anna Koschny i Wiktoria Mielnik otrzymał I miejsce a Zespół wokalny "Cztery Żywioły" III miejsce w kategorii zespół, Anna Koschny III miejsce w kategorii solista (grupa starsza) w XIII Otwartym Konkursie Piosenki "Nas Łączy Muzyka". Przesłuchania konkursowe 33 podmiotów artystycznych odbyły się 8 grudnia 2018 roku w Węgrach k/Opola. > więcej o Czterech Żywiołach https://www.facebook.com/zespolczteryzywioly/

 

 

Uwaga!
Zostały ostatnie wolne miejsca na zajęcia w Studiu Piosenki w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim.
Serdecznie zapraszamy także do zespołów wokalnych (różne grupy wiekowe, od przedszkolaka po seniorów).
Nasze zespoły wokalne występują:

 

 

•    w kraju i za granicą,
•    na prestiżowych imprezach,
•    przed szeroką publicznością,
•    zdobywają liczne nagrody w wielu konkursach.


Zajęcia prowadzi dr Agnieszka Ślusarczyk - dyrygent, menedżer kultury, wykładowca akademicki z wieloletnim doświadczeniem.

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Ślusarczyk tel. 887-725-726
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.gas.slusarczyk.eu

 

22 września 2018 w Hali Stulecia w Parku Szczytnickim, we Wrocławiu odbył się VI Festiwal Kultury Mniejszości Niemieckiej. W koncercie  wziął także udział działający w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim Zespół Kupskie Echo, który zaprezentował trzy utwory. Do finałowej, brawurowo wykonanej  Espanii przyłączyła się ze śpiewem licznie zgromadzona w Hali Stulecia publiczność.
Gościem Festiwalu była Stefanie Hertel. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć i autografów ze znaną wokalistką. Pełni wrażeń uczestnicy Festiwalu przed północą wrócili do domów.


Agnieszka Ślusarczyk
dyrygent Zespołu Kupskie Echo

 

W minioną niedzielę 17.06 br w sali wiejskiej w Kup odbył się coroczny Muttertag. Uroczystość miała podniosły charakter. Goście dopisali, przy pełnej sali publiczności wystąpiły dzieci z Kup, Frelki z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim oraz Zespół Kupskie Echo. Spotkanie uświetnił pokaz znakomitego filmu o życiu w przedwojennym Opolu „Gruss aus Oppeln”

Agnieszka Ślusarczyk

 
Więcej artykułów…