Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 
LogowanieRelacje z imprez

„Seniorita” podbiła Chorwację – Ania Kołodziej Miss Mażoretek    


W dniach 5-6 czerwca 2009 roku zespół mażoretkowy „Seniorita” z Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim reprezentował Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Mażoretkowych  w miejscowości Poreć w Chorwacji. Dziewczyny zaprezentowały się w kategoriach solo, duo i formacja baton. Seniorka Anna Kołodziej zdobyła zaszczytne drugie miejsce i srebrny medal  w kategorii solo baton oraz została ogłoszona Miss Mażoretek. Estera Kajdzik w kategorii solo baton zdobyła trzecie miejsce.

Strona zespołu: http://mazoretki.gokdobrzenwielki.pl/ , dostępna jest również Galeria Mażoretek

Wystąpiły również duety:  Natalia Buhl z Joanną Piróg, które uplasowały się na czwartym miejscu oraz Magda Piątek z Kasią Piątek  pokazując wysoką klasę. Zespół kadetek (najmłodszych mażoretek), istniejący zaledwie od roku zdobył w ogólnej klasyfikacji trzecie miejsce, a  solistką reprezentującą „Mini Senioritę” była Dominika Staisz, która pokazała się z bardzo dobrej strony.

W skład zespołu „Mini Seniorita” wchodzą : Dominika Staisz, Agnieszka Danisz, Ania Mikulla, Martyna Wieczorek, Agnieszka Gbur, Patrycja Świerc, Ania Wilusz, Kasia Feliks, Natalia Feliks, Dominika Gosz, Weronika Gosz, Aneta Michala,Marta Kłodzińska. Zespół „Seniorita” istnieje od 2003 roku, a należą do niego : Anna Kołodziej, Estera Kajdzik, Magda Piątek, Kasia Piątek, Joanna Piróg, Natalia Buhl, Agata Domarus, Julia Gross, Nikola Wiszniewska i Justyna Gawrońska.

Natalia Buhl

 

Nagroda Publiczności   Grand Prix  
Dnia 23-24 05 2009r. odbył się I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI CYRKOWEJ dla DZIECI I MŁODZIEŻY- „Magik Show” w Dobrzeniu Wielkim.

Otwarcia dokonała Wójt Gminy Dobrzeń Wielki Pani Irena Weber.

Galeria Zespołu cyrkowego "Cudaki"

Więcej…