Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

 

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 
LogowanieRelacje z imprez

Dnia 25 kwietnia 2010 w siedzibie GOK odbył się kolejny Gminny przegląd Zespołów Artystycznych.

Pełna relacja zdjęciowa z imprezy dostępna w Galerii

 

Spływ Doliną Małej Panwi

W drugiej połowie września dobrzeński klub wodniaków otrzymał zaproszenie Związku Gmin Dolna Mała Panew na wspólny spływ. Tym razem trasa przebiegała od Zawadzkiego aż po Kolonowskie. Na starcie spływu zgłosiło się ponad 70 uczestników w tym 8 z naszego klubu. Wyruszyliśmy kajakami przygotowanymi wcześniej przez organizatorów. 10 kilometrowa trasa dostarczyła nam kolejnych niezapomnianych wrażeń. Piękna pogoda, przygoda Doliny Małej Panwi oraz przyjemna atmosfera sprawiły, że kolejna nasza wyprawa, tym razem dodatkowo w tak dużym gronie okazała się sukcesem. Na zakończenie imprezy organizatorzy przygotowali wspólny poczęstunek przy muzyce.

 
 

Dobrzeńscy Wodniacy na przełomie Dunajca.

Kilku śmiałków z naszego klubu postanowiło sprawdzić swoje dotychczas nabyte umiejętności tym razem na rzece Dunajec w Pieninach. To do tej pory największe osiągniecie naszych kajakarzy. Prawdziwy górski spływ. Płynęliśmy od Sromowców aż do Szczawnicy podziwiając piękno polskich gór. Nad nami królowały trzy Korony i Sokolnica. Sama rzeka miała szybki nurt. W kilku miejscach pokonaliśmy walce i przemiały wodna. Nie zawsze udawało zachować równowagę kajaka. Dunajec okazał się prawdziwym żywiołem tylko dla doświadczonych kajakarzy, których w naszym klubie jest coraz więcej. Zawdzięczamy to systematycznym spotkaniom nad dobrzeńskim Balatonem , a także spływom Małą Panwią.

  G. Mazur
 

W pierwszy, przepiękny dzień jesieni odbyło się w „Starej Szwalni” spotkanie członków dobrzeńskiego klubu bowlingowego z panią Joanną Siperek. Było to niestety pożegnalne spotkanie, bowiem pod  koniec września pani Siperek kończy dzierżawę „Starej Szwalni”. Rozegrano jeszcze ostatnią partyjkę gry w kręgle. Podziękowań w stronę  pani Joanny od osób, które zawsze mogły na nią liczyć nie było końca- ciepłe, serdeczne słowa podziękowania za wieloletnią współpracę, za podjęcie wielu cennych inicjatyw propagujących rozwój rekreacji w gminie Dobrzeń Wielki złożył w imieniu GOK-u w Dobrzeniu Wielkim pan Helmut Starosta. Gerard Wosz- szef kadry, dziękował za to, że zawsze w „Starej Szwalni” prowadzonej przez panią Joannę Siperek można było liczyć na miłą atmosferę i przyjazny klimat oraz za wsparcie i pomoc przy organizacji imprez. Zaznaczył także, iż dobre wyniki uzyskiwane przez naszych bowlingowców to rezultat możliwości cotygodniowych, bezpłatnych treningów w gościnnej kręgielni. Będzie brakować nam pani Joanny ale wierzymy w to, że przyszły najemca równie dobrze będzie kierował „Starą Szwalnią” i nie zapomni także o sekcji kręglarskiej.

 
Więcej artykułów…