Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

 

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
LogowanieRelacje z imprez

Nie przebrzmiały echa festiwalu mażoretkowego w Czerwionce-Leszczyny a już nasze dziewczęta z zespołu SENIORITA "narozrabiały" na kolejnych występach.
04 czerwca 2011 ruszyła nowa edycja Międzynarodowego Festiwalu, który w roku 2011 odbywając się w Ozimku przyjął nazwę "Ozimska Furażerka".
Kolejna edycja tego przeglądu najznamienitszych mistrzyń batona i Pom-Ponu planowana jest w Dobrzeniu Wielkim w roku 2012.
Na dzień dzisiejszy efekt występów przeszedł najśmielsze oczekiwania tak trenerów jak i samych dziewcząt. Z ozimskiej furażerki przywieźliśmy 14 medali - 7 złotych, 2 srebrne i 5 brązowych.

Starym zwyczajem zapraszamy na stronę Mażoretek "Seniorita" do galerii zdjęć.

sd

 

Sezon na trofea trwa w najlepsze. 22 maja 2011 roku w miejscowości Czerwionka-Leszczyny, woj. Śląskie odbył się Festiwal Mażoretkowy pn "Parada".
Zespół "Seniorita" z naszego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim zebrał bodaj największą ilość pucharów i wyróżnień.
Czternaście złocistych okazów to prawdziwie mistrzowska kolekcja zdobyczy. Cztery 1-sze miejsca, cztery 2-gie miejsca i sześć 3-cich miejsc, do tego Wyróżnienie dla Mini Formacji dziewcząt Seniorek za występ z batonem to plon żniw zebranych w Czerwionce-Leszczyny.

Zapraszamy na stronę Mażoretek do galerii zdjęć a wszystkie dziewczęta jak również chłopców do naszego zespołu. Na stronie Mażoretek w zakładce "Nasze osiągnięcia" znajdziecie listę medalistek z poszczególnych występów.

sd

 

W dniu 22 maja 2011 roku w Dobrzeniu Wielkim odbyła się I Parada Orkiestr Dętych w Dobrzeniu Wielkim.

Pierwsza z tego cyklu impreza odbyła się przy pięknej pogodzie i wzbudziła spore zainteresowanie miejscowej ludności jak i przybyłych na nią gości.

Pełna relacja zdjęciowa dostępna jest w naszej galerii.

Film do obejrzenia na stronie portalu Youtube

 

W dniach 14-15 maja 2011 roku w Opolu odbyły się kolejne, doroczne Mistrzostwa Polski Mażoretek.

Ta ogólnopolska impreza ściągająca do siebie kwiat polskich dziewcząt, mistrzyń batona i pom-pomów zorganizowana została na stadionie Gwardii w Opolu. Drugi dzień Mistrzostw z uwagi na załamanie pogody przeniesiony został do hali lodowiska Toropol.
Pośród kilkuset zawodniczek dziewczęta z Dobrzenia Wielkiego wypadły znakomicie, plasując się w trzech kategoriach na medalowych pozycjach. I tak:
3 miejsce w kategorii Duo, Pom-Pom Kadetki - Magdalena Pluta, Magdalena Marcinkowska - brązowy medal
3 miejsce w kategorii Solo, Pom-Pom Juniorki - Agata Domarus - brązowy medal
3 miejsce w kategorii Mini Formacje, Pom-Pom Seniorki - brązowy medal

Pełna lista zajętych miejsc dostępna jest na stronie Mażoretek Seniorita.

Osoby/Grupy zakwalifikowane na Mistrzostwa Europy w Chorwacji 26-28.08.2011- Poreć : Anna Kołodziej - solo Baton Seniorki, Kadetki Formacja, Mini Formacja Seniorki PomPom (decydują zdobyte punkty).

Wielu naszym dziewczętom zabrakło przysłowiowego fuksa by zająć miejsca na podium. Kilkukrotnie zajmowane pozycje 4 i 5 w klasyfikacji końcowej są potwierdzeniem na wysoką klasę wszystkich naszych podopiecznych GOK. Bez cienia samouwielbienia można stwierdzić, iż Dobrzeńskie dziewczęta wpisują się w elitę polskich Mażoretek. Gratulacje dla Pani Barbary Kajdzik - trenerki i opiekuna naszych pociech.
Poza konkursowymi występami wspaniałym występem popisały się najmłodsze Mażoretki z naszego Ośrodka Kultury. Ich talent zawdzięczamy oprócz ich własnej, ciężkiej pracy Pani Annie Kołodziej, naszej czołowej Mażoretce, piastującej od niedawna funkcję trenera najmłodszych dziewcząt.
Gratulacje dla wszystkich Senioritek!

Zapraszamy na stronę Mażoretek do galerii: Stronka galerii mażoretek "Seniorita" GOK Dobrzeń Wielki

sd


 
Więcej artykułów…