Jesteś teraz tu:
Home Relacje z imprez
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 
LogowanieRelacje z imprez

Punktualnie o godzinie 15-tej w dniu 18 czerwca 2011 roku, przy jakże miłych dźwiękach bąbelków szampana w naszym Ośrodku Kultury otwarto wystawę prac naszego klubu fotograficznego "Foto-Focus".
Chętni, przybyli na wystawę mogli bezpłatnie poddać się czarom wizażystki i wziąć udział w indywidualnej sesji zdjęciowej.
Kolejna taka wystawa połączona z sesją fotograficzną już jest w planach a o jej terminie powiadomimy Was na naszej stronie internetowej w dziale "Będzie się działo"

 

Z potrzeby serca - dziewczęta nasze wystąpiły na koncercie charytatywnym w Opolu dnia 12 czerwca 2011.

Koncert zorganizowany został przez Fundację DOM dla dzieci z porażeniem mózgowym w Opolu.

Pośród wielu patronów i instytucji wspierających tę szczytną imprezę, nasz Ośrodek Kultury wpisał się wspaniale w pamięć wszystkich jej uczestników.

Relacja zdjęciowa z występów dostępna jest w galerii na stronie Mażoretek SENIORITA

sd

 

Nie przebrzmiały echa festiwalu mażoretkowego w Czerwionce-Leszczyny a już nasze dziewczęta z zespołu SENIORITA "narozrabiały" na kolejnych występach.
04 czerwca 2011 ruszyła nowa edycja Międzynarodowego Festiwalu, który w roku 2011 odbywając się w Ozimku przyjął nazwę "Ozimska Furażerka".
Kolejna edycja tego przeglądu najznamienitszych mistrzyń batona i Pom-Ponu planowana jest w Dobrzeniu Wielkim w roku 2012.
Na dzień dzisiejszy efekt występów przeszedł najśmielsze oczekiwania tak trenerów jak i samych dziewcząt. Z ozimskiej furażerki przywieźliśmy 14 medali - 7 złotych, 2 srebrne i 5 brązowych.

Starym zwyczajem zapraszamy na stronę Mażoretek "Seniorita" do galerii zdjęć.

sd

 

Sezon na trofea trwa w najlepsze. 22 maja 2011 roku w miejscowości Czerwionka-Leszczyny, woj. Śląskie odbył się Festiwal Mażoretkowy pn "Parada".
Zespół "Seniorita" z naszego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim zebrał bodaj największą ilość pucharów i wyróżnień.
Czternaście złocistych okazów to prawdziwie mistrzowska kolekcja zdobyczy. Cztery 1-sze miejsca, cztery 2-gie miejsca i sześć 3-cich miejsc, do tego Wyróżnienie dla Mini Formacji dziewcząt Seniorek za występ z batonem to plon żniw zebranych w Czerwionce-Leszczyny.

Zapraszamy na stronę Mażoretek do galerii zdjęć a wszystkie dziewczęta jak również chłopców do naszego zespołu. Na stronie Mażoretek w zakładce "Nasze osiągnięcia" znajdziecie listę medalistek z poszczególnych występów.

sd

 
Więcej artykułów…