Jesteś teraz tu:
Home
Wyszukiwanie
Sponsorzy

 

Nie przegap
Programy specjalne

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Zakup wyposażenia na potrzeby Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura domów kultury

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dialog polsko – ukraiński wyrażony poprzez taniec
Projekt realizowany w ramach Programu NCK Polsko – Ukraińska Wymiana Młodzieży

Zrealizowano ze środków Narodowego Centrum Kultury


Wspólne spotkanie młodzieży z Polski i Niemiec

 

Statystyka odwiedzin
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
LogowanieRelacje z imprez

W październiku Zespół Kupskie Echo został laureatem Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej  Tobie Polsko w Olszance, natomiast w listopadzie otrzymał srebrne pasmo w XXVIII Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej w Walcach.

 

Nasze młodsze wokalistki natomiast  wyśpiewały I miejsce w Jubileuszowym X Stobrawskim Festiwalu Piosenki Turystycznej „Z piosenką na Stobrawskim Szlaku” (Ania Koschny III miejsce w tymże Festiwalu) oraz  III miejsce w Konkursie Super Star w Gogolinie.

 

 

 

 

Nasi wokaliści - soliści, Zespoły Frelki i Kupskie Echo umilali swoim śpiewem spotkania wigilijne w Dobrzeniu Wielkim podczas dwóch imprez: w Gminnym Ośrodku Kultury i Zespole Szkół, a także w Dobrzeniu Małym, w Kup.

 

 

 

 

Dzieci chętnie uczestniczyły w fantastycznej imprezie 7 grudnia 2019 r. „Przełamuj bariery ze Świętym Mikołajem” W Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim.

 

 

15 grudnia Cztery Żywioły oraz solistki Magada Pramor oraz Ania Koschny śpiewały na Rynku w Opolu podczas znanej imprezy Weihnachtsmarkt.

 

Wokalistki z Zespołu Cztery Żywioły oraz Ania Koschny tuż przed Świętami nagrały w Studio dla ciebie trzy piosenki, które niebawem ukażą się na kanale Youtube, o czym poinformujemy.

Agnieszka Ślusarczyk

 
Więcej artykułów…