Zespół Ethno Drums gościł w październiku 2011r w Ośrodku Kultury w Prószkowie dając godzinny koncert ( materiał dostępny dla użytkowników Facebook ) z nowym repertuarem taneczno-muzycznym. Po raz pierwszy zaprezentowane zostały instrumenty etniczne z wschodu takie jak "bęben gadający", gong tybetański i bęben oceaniczny który grając oddaje dźwięk przypominający szum oceanu ( stąd jego nazwa) oraz dzwonki tybetańskie. To pierwszy występ tego typu zespołu w tamtych stronach, przyjęty został bardzo pozytywnie, publiczność nie pozwoliła bębniarzom  zejść ze sceny nie zagrawszy paru bisów, godnie reprezentując nasz Dom Kultury.
Koncert został zorganizowany przy okazji imprezy promującej działalność Stowarzyszenia "Zielona Ziemia"  na rzecz utworzenia Ogrodu Botanicznego w Prószkowie.

Zapraszamy na relację z koncertu oraz do naszej galerii zdjęć.