Już po raz  piętnasty w Dobrzeniu Wielkim odbył się dwudniowy Koncert Charytatywny na Rzecz Dzieci z Choroba Nowotworową, połączony ze Zlotem Zabytkowych Samochodów oraz koncertem coverowym, który odbył się mocniejszym rockowym brzmieniem w sobotę oraz Piknikem Rodzinnym w niedzielę gdzie gwiazdą wieczoru była Paulla.

Fani  motoryzacji mieli ogromną okazję zobaczenia  pięknych samochodów, które zjechały się z całej Polski w jednym miejscu. Pokaz połączony był z licznymi konkursami między innymi na największą pojemność, najcichszy jak i najgłośniejszy odgłos silnika.

Podczas sobotniego koncertu mieliśmy okazję wysłuchania  hitów lat 70 – tych i 80-tych  oraz  mocnego brzmienia niezwykle charyzmatycznego i ekspresyjnego zespołu Blend, który  zagrał przed czeskim zespołem grającym największe hity zespołu Mettalica.

W trakcie koncertów grupa wolontariuszy zbierała pieniądze na Rzecz Dzieci za  zainteresowanie składamy Państwu szczególne podziękowania.

Niedzielne popołudnie rozpoczęły dzieci występem akrobatycznym., mogliśmy zapoznać się również z  kulturą Indian w wiosce indiańskiej oraz zobaczyć  piękne przedstawienie w ich wykonaniu.

Wydarzeniem niedzielnego wieczoru był koncert Paulli, która dała niezapomniany koncert.

 

Wielkie podziękowania dla tych wszystkich, którzy brali udział przy organizacji koncertu, zapraszamy za rok  na równie udane spotkanie!

 

Relacja zdjęciowa dostępna jest tutaj

Katarzyna Kozubowska