W GOK o Indiach 7 maja 2008

Oferta programowa Gminnego Ośrodka Kultury jest niezwykle urozmaicona. Tym razem członkom Klubu Seniora oraz zaproszonym gościom, zaproponowaliśmy wizytę w Indiach. Swoistą wycieczkę po tym egzotycznym kraju udało się odbyć dzięki barwnej opowieści Siostry Pacyfiki, która z wrodzonym talentem krasomówczym przybliżała słuchaczom hinduską kulturę i sztukę. Swoją opowieść okrasiła pokazem slajdów z wypraw do Indii.
Podkreślić należy, że spotkanie z kulturą hinduską nie było ostatnim w tym roku w dobrzeńskim Ośrodku Kultury. W połowie czerwca w GOK odbędzie się dwudniowa impreza, podczas której w Dobrzeniu Wielkim będzie można usłyszeć, zobaczyć ale także posmakować (!) potraw z kilku krajów, w tym właśnie z Indii. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Regionalnych Spotkaniach z Kulturą Mniejszości Narodowych „Tacy Sami”!