Znany w całym kraju aktor i satyryk Jerzy Kryszak wystąpił 19. kwietnia na scenie Gminnego Ośrodka Kultury. Publiczność miała okazję posłuchać najnowszego programu satyrycznego, poświęconego aktualnej sytuacji politycznej i społecznej w kraju.

W Dobrzeniu Wielkim Jerzy Kryszak przedstawił swój najnowszy program satyryczny zatytułowany „PO-PiSy lidera kabaretu”. Występ w Gminnym Ośrodku Kultury był pierwszym koncertem tego artysty w naszej gminie. O jego pozycji na krajowej arenie świadczy udział w ponad 40 filmach i serialach telewizyjnych oraz licznych programach satyrycznych, w tym opolskich Kabaretonach.

Jerzy Kryszak, który wystąpił w towarzystwie swojego pianisty przez niemal półtorej godziny bawił publiczność celnymi komentarzami i prześmiewczym obrazem świata polityki. Bardzo dobry kontakt z widzami oraz żywiołowość reakcji widowni, potwierdzają że był to ze wszech miar udany występ.

Zobacz galerię zdjęć z imprezy

Koncert w Dobrzeniu Wielkim doszedł do skutku dzięki współpracy GOK z Agencją Artystyczną BAMA z Opola.

zj