Gliwice 9 - 10 luty 2008

Od lat w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim kształcą się tancerze, których później możemy podziwiać na parkietach w kraju i za granicą. To tutaj mają swoje korzenie zawodnicy, zdobywający najwyższe laury taneczne. Z uwagą śledzimy ich dokonania, mimo iż od jakiegoś czasu nie oglądamy ich na zajęciach tanecznych w Dobrzeniu. Jedną z takich par są Ewa Malik i Patryk Urban, występujący obecnie w klubie tanecznym „SZOK” w Gliwicach.

Z dużą przyjemnością odnotowaliśmy ich wynik na tegorocznych Otwartych Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich, które odbywały się 9-10.02 w Gliwicach. Wśród 81 par tanecznych, prezentujących bardzo wyrównany poziom, Ewa z Patrykiem zajęli 42 miejsce. Dowodzi to coraz wyższych umiejętności tych tancerzy.

Trzymamy kciuki za kolejne występy!