W październiku Zespół Kupskie Echo został laureatem Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej  Tobie Polsko w Olszance, natomiast w listopadzie otrzymał srebrne pasmo w XXVIII Festiwalu Chórów i Zespołów Śpiewaczych Mniejszości Niemieckiej w Walcach.

Nasze młodsze wokalistki natomiast  wyśpiewały I miejsce w Jubileuszowym X Stobrawskim Festiwalu Piosenki Turystycznej „Z piosenką na Stobrawskim Szlaku” (Ania Koschny III miejsce w tymże Festiwalu) oraz  III miejsce w Konkursie Super Star w Gogolinie.

Nasi wokaliści - soliści, Zespoły Frelki i Kupskie Echo umilali swoim śpiewem spotkania wigilijne w Dobrzeniu Wielkim podczas dwóch imprez: w Gminnym Ośrodku Kultury i Zespole Szkół, a także w Dobrzeniu Małym, w Kup.

Dzieci chętnie uczestniczyły w fantastycznej imprezie 7 grudnia 2019 r. „Przełamuj bariery ze Świętym Mikołajem” W Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim.

15 grudnia Cztery Żywioły oraz solistki Magada Pramor oraz Ania Koschny śpiewały na Rynku w Opolu podczas znanej imprezy Weihnachtsmarkt.

Wokalistki z Zespołu Cztery Żywioły oraz Ania Koschny tuż przed Świętami nagrały w Studio dla ciebie trzy piosenki, które niebawem ukażą się na kanale Youtube, o czym poinformujemy.

Agnieszka Ślusarczyk