Poniedziałek

14.30 - 16.00 Taniec estradowy, nowoczesny gr starsza Ekaterina Shalaeva
Sala nr 2
15.30 - 16.00 Balet „Arabesqeue Baby" gr solo Alicja Iwańska Sala nr 21 GOK
15.30 - 17.30 Trampolina Sport gr I
Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.30 Tumbling Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.30 Balet „Arabesqeue” Baby gr starsza Alicja Iwańska Sala nr 21 GOK
16.00 - 17.30 Mażoretki - Przedszkolaki młodsze Anna Jakubik ZSZ Dobrzeń Mały
16.15 - 17.30 Taniec estradowy, nowoczesny gr młodsza Ekaterina Shalaeva Sala nr 2 GOK
16.00 - 17.30 „Cudaki” – cyrk Grażyna Chmielowicz, Krzysztof Riewold Duża sala GOK
16.30 - 18.00 Klub Tańca „Dance Team” pary dzieci latino Sala OSP Chróścice
17.00 - 19.00 Trampolina grupa sport II
Adam Antoszczyk Sala Zespół Szkół Kup
17.00 - 17.45 Rytnmika Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17 GOK
17.30 - 18.45 Tumbling Sport Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala Zespół Szkół Kup
17.30 - 19.00 Mażoretki – Przedszkolaki Starsze Anna Jakubik ZSZ Dobrzeń Mały
17.30 - 19.00 Balet Arabesque repertuar Alicja Iwańska Duża sala GOK
17.45 - 18.45 Dziecięcy zespół wokalny Wizja Agnieszka Ślusarczyk GOK sala nr 17
18.00 - 21.00 Bębny afrykańskie + taniec GOK sala kinowa
19.00 - 21.30 Klub Tańca „Dance Team” Pary sportowe latin Duża sala GOK
19.00 - 20.30 Mażoretki – Kadetki młodsze Anna Jakubik ZSZ Dobrzeń Mały
18.45 - 20.00 Grupa rekreacyjna AcroGym Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

Wtorek

15.30 - 16.00 Studio Piosenki Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17 GOK
16.00 - 18.30 Trampolina Sport gr II Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP
16.00 – 18.30 Trampolina sport gr I Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP
16.00 - 17.00 Młodzieżowy zespół wokalny „Frelki” Agnieszka Ślusarczyk Sala wiejska Kup
16.30 – 21.00 Studio Tańca „Dance Team” Pary sportowe Standard Karolina Anioł Duża sala GOK
17.00 - 19.15 „Kupskie Echo” zespół wokalny Agnieszka Ślusarczyk Sala Wiejska Kup
17.30- 19.30 „Dobrzenianki” Andrzej Krawczyk GOK Sala nr 8
19.30 - 21.00 Chór „Cantabile” Hubert Prochota Sala nr 2

Środa

15.00 - 16.00 Arabesque Baby Alicja Iwańska GOK Sala nr 21
15.30 - 17.30 Trampolina sport gr I Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.30 Tumbling sport Wiktoria Weselak Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.30 Grupa naborowa Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.00 Arabesque Baby Alicja Iwańska GOK sala 21
16.00 - 17.00 Mażoretki przedszkolaki młodsze Anna Jakubik PSP Dobrzeń Wielki
16.00 – 17.30 Grupa cyrkowa Cudaki Grażyna Chmielowicz Krzysztof Riewold Duża sala GOK
16.30 - 17.45 Breakdance Robert Herbut Sala kinowa GOK
17.00 - 18.00 Mażoretki przedszkolaki starsze Anna Jakubik Mała sala PSP Dobrzeń Wielki
17.00 - 18.00 Arabesque Alicja Iwańska GOK sala 21
17.30 - 18.45 Grupa BabyGym Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
17.30 - 18.45 Grupa GymKids Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
17.30 - 18.30 Klub tańca „Dance Team” kurs młodzież Krzysztof Musioł Duża sala GOK
18.00 - 19.30 Mażoretki Kadetki modsze Anna Jakubik Sala PSP Dobrzeń Wielki
18.00 - 19.30 Taniec estradowy/Jazz Dance Alicja Iwańska GOK sala nr 21
18.45 - 20.00 Grupa rekreacyjna AcroGym Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
19.00 - 21.30 Klub tańca „Dance Team” kurs dorośli Krzysztof Musioł Duża sala GOK

Czwartek

09.00 - 12.00 Klub Seniora Krystyna Gierok Sala nr 8 GOK
14.00 - 15.30 Zespół wokalny Cztery Żywioły Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
14.00 - 16.00 Taniec estradowy gr starsza Ekaterina Shalaeva sala nr 2 GOK
15.30 - 16.00 Studio Piosenki Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
15.30 - 17.00 Ruch sceniczny Grupy Wokalne Alicja Iwańska Sala nr 21
16.00 – 18.30 Trampolina Sport gr I Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 18.30 Trampolina Sport gr II Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.00 Zespół wokalny FRELKI Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
16.00 - 21.00 Studio Tańca „Dance Team” Pary Sportowe Karolina Anioł Duża sala GOK
16.17 - 17.30 Taniec estradowy gr młodsza Ekaterina Shalaeva Sala nr 2 GOK
17.00 - 19.00 „Arabesque”Technika tańca klasycznego Alicja Iwańska Sala nr 21
17.00 - 17.30 Studio Piosenki Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
17.30 - 18.30 Zespół wokalny Wizja Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
19.00 – 19.50 Zajęcia indywidualne techniki tańca klasycznego Alicja Iwańska Sala nr 21 GOK
19.00 - 22.00 Kabaret Cool och Franciszek Sośnik Sala nr 17 GOK
19.30 - 21.00 Chór „Cantabile” Hubert Prochota Sala nr 2 GOK

Piątek

15.00 - 18.00 Klub Tańca „Dance Team”grupa młodsza Krzysztof Musioł Sala GOK co 2 tygodnie
15.00 - 16.00 Balet „Arabesqeue Baby" Alicja Iwańska Sala nr 21
15.30 - 17.30 Trampolina sport gr I Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.30 Trampolina sport gr II Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.30 Tumbling Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 18.00 Mażoretki - kadetki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
16.00 - 17.15 Balet „Arabesqeue Baby gr młodsza Alicja Iwańska Sala nr 21
17.15 - 18.15 Arabesque solo Alicja Iwańska Sala nr 21
17.30 - 18.45 Grupa BabyGym Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
17.30 - 18.45 Grupa GymKids Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
18.00 - 22.00 Klub Tańca „Dance Team” grupa Sport Krzysztof Musioł Duża sala GOK
18.00 - 19.45 Mażoretki - juniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
18.45 - 20.00 Grupa naborowa sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
18.45 - 20.00 Grupa rekreacyjna AcroJump Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
19.45 - 22.00 Mażoretki - seniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna Szkoła Dobrzeń Mały

Sobota

9.00 - 11.00 Mażoretki - kadetki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
10.00 - 12.45 Trampolina Sport gr I Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
10.00 - 12.45 Trampolina sport gr II Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
11.00 - 12.45 Tumbling Sport gr I Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
11.00 - 13.00 Mażoretki - juniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
13.00 - 15.00 Mażoretki - seniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki