Pierwszy historyczny dla Polski medal w Double mini-trampoline na Międzynarodowych zawodach Cascais Beach Cup 2018 w Lizbonie dla Weroniki Antoszczyk z GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki.
W konkurencji startowało 48 zawodników 5 krajów Europy! Klubowa kolezanka Zofia Wróbel również awansowała do ścisłego finału. Kolejne medale w dniu dzisiejszym dla GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki.
W finałach Cascais Beach Cup-Lizbona w Portugalii w kat. U10 w skokach synchronicznych najmłodsze dziewczynki zdobyły złoty medal w parze Weronika Antoszczyk z Paulina Wójcik.
W kat 13-14 brązowy medal wywalczyły w parze J.Siepetowska z M. Piekorz a w finale ind. Under 10 brązowy medal dla Weroniki Antoszczyk.
W ostatnim dniu na Międzynarodowych zawodach Cascais Beach Cup wystartowały dwie zawodniczki w finale w kat.11-12 Milena Piekorz zdobyła 3miejsce ind. a w kat 13-14 Julia Siepetowska zakończyła na 6miejscu.
W sumie zawodnicy wywalczyli podczas 3 dniowych zmagań 5 medali (1 złoty i 4 brązowe)Wielkie gratulacje dla całego teamu GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki.