Rekreacja i integracja – to główne cele imprezy pn. Dorotka na Wrotkach, którą w połowie września zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół i Rozwoju Kultury z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dobrzeniu Wielkim. W zabawie uczestniczyła grupa dzieci autystycznych z Niepublicznej Szkoły w Kup. Efektem imprezy  było nie tylko wsparcie działań z zakresu aktywizacji ruchowej, ale także propagowanie zdrowego stylu życia. Kulminacyjnym punktem imprezy był masowy przejazd na rolkach, hulajnogach, wrotkach itp. trasą wzdłuż drogi krajowej Opole-Namysłów. W tym rajdzie każdy okazał się zwycięzcą! Atrakcją imprezy była wspólna zabawa z uczniami Zespołu Niepublicznych Szkół Dla Niepełnosprawnych w Kup, połączona z pokazami sprzętu strażackiego oraz występami artystycznymi.

Zobacz galerię!