Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury  w Dobrzeniu Wielkim
ogłasza nabór opiekunów-instruktorów do:

ORGANIZACJI CZASU WOLNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PODCZAS FERII ZIMOWYCH W ROKU 2016
W ŚWIETLICACH WIEJSKICH NA TERENIE GMINY DOBRZEŃ WIELKI

Termin realizacji:  01.II-12.II.2016r.

Harmonogram zajęć:   5 dni w tygodniu x 6 h.
Odbiorcy akcji:  dzieci i młodzież (na podstawie pisemnej zgody rodziców, opiekunów).
Obowiązujący program: kulturalno-oświatowy (wycieczki, zajęcia rekreacyjno-sportowe, plastyczne z elementami profilaktyki zdrowia).
Wymagania niezbędne:

- wykształcenie pedagogiczne lub ukończony kurs wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży
- kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- umiejętności organizacyjne
-możliwość samodzielnego dojazdu do placówki

Kandydatów do realizacji w/w przedsięwzięcia prosimy o złożenie wymaganych dokumentów:

-CV
-kserokopie dokumentów potwierdzające kwalifikacje i wykształcenie
-projekt programu

w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury ul. Namysłowska 20 lub Dziale Turystyka i Rekreacja
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    do dnia 20 stycznia 2016r.

W przypadku braku zgłoszeń zajęcia odbywać się będą tylko w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim